کد خبر : 607

هفته نامه "شهر امید" در سی و هفتمین شماره خود نوشت:

مهدوی‌کیا پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: به همراه بازیکنان قدیمی بوندسلیگا و برخی چهره‌های مطرح برای کمک به کودکان سرطانی به میدان رفتیم.

مهدی مهدوی‌کیا:

  • نایب قهرمانی جام حذفی فوتبال ایران ۹۲-۹۱ به همراه تیم پرسپولیس
  • قهرمان لیگ آزادگان ۷۴ به‌همراه باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران
  • قهرمان لیگ آزادگان ۷۵ به‌همراه باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران
  • کسب عنوان مرد سال آسیا از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا در سال 2003

 

مهدی مهدوی‌کیا در خصوص حضورش در یک بازی خیریه در کشور آلمان که با حضور چهره‌های مطرح ورزش برگزار شد گفت: این یک بازی خیرخواهانه به نفع کودکان سرطانی بود که من به همراه چند نفر از بازیکنان قدیمی بوندس لیگا و جمعی از افراد مطرح و نامدار در رشته‌هایی مثل بوکس و ... به‌عنوان یک تیم در این بازی خیرخواهانه حاضر شدیم و این بازی هم در شرق آلمان برگزار شد.

وی ادامه داد: برای همه ما روز خوبی بود چراکه توانستیم قدمی برای کمک به کودکان سرطانی برداریم. البته آلمانی‌ها همواره در اینگونه کارها فعال هستند و من هم در این برنامه شرکت کردم و باید بگویم که روز خوبی را سپری کردیم.

مهدوی‌کیا تصریح کرد: فکر می‌کنم شرکت‌ در این بازی‌های خیریه به همراه بازیکنان قدیمی بوندسلیگا و حضور افراد معروف باعث شود تا مردم بیشتری از این بازی‌ها استقبال کنند و درنهایت کمک بیشتری برای کودکان سرطانی جمع می‌شود که این همان هدفی است که ما داریم و با این روش می‌توانیم به کودکان سرطانی بیشتر کمک کنیم.

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3