کد خبر : 617

هفته نامه "شهر امید" در سی و هشتمین شماره خود نوشت:

هرکسی به زبان و شیوه‌ای موضوع احسان و نیکوکاری را بیان می‌کند، اما اگر این مهم در زبان و قالب هنر ارائه شود، تاثیر بیشتری بر توده مردم خواهد داشت.

رئیس جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان گفت: هدف جشنواره حسنات این است که موضوع احسان و نیکوکاری را در پهنه کشور و در قالب هنر و با زبان زیبای هنرمندان، برای مردم ارائه کند.

حسین ملایی در نشست خبری ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان، اظهارکرد: ششمین جشنواره احسان و نیکوکاری حسنات، با همت همکاران در تاریخ معین برگزار خواهد شد و این یک حرکت ملی، هنری و فرهنگی در کشور است.

وی با بیان اینکه آثار فراوانی توسط هنرمندان جوان از سراسر کشور به این جشنواره ارسال شده است، افزود: یکی از دلایل موفقیت این جشنواره، موضوع آن، یعنی «احسان و نیکوکاری» است.

ملایی با بیان اینکه چشمان و دستان زیادی در کشور منتظر احسان و نیکوکاری هستند، گفت: هرکسی به زبان و شیوه‌ای موضوع احسان و نیکوکاری را بیان می‌کند، اما اگر این مهم در زبان و قالب هنر ارائه شود، تاثیر بیشتری بر توده مردم خواهد داشت.

همچنین رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم کوتاه حسنات اصفهان گفت: امروزه وقتی از احسان و نیکوکاری بحث می‌شود، دامنه وسیع و گسترده‌ای را دربرمی‌گیرد و طیف وسیعی از خدمات و فعالیت‌ها را شامل می‌شود و ما با همین نگاه طیف وسیع، به جشنواره نظر داشتیم.

سید علی نکویی اظهارکرد: با توجه به شرایط زندگی و دنیای پیچیده و ماشینی امروزی، ضروری است که کمک به مردم، محیط‌زیست، طبیعت و ... به‌صورت سازمان‌یافته و تشکیلاتی با برنامه و با دقت بیشتری انجام شود.

نکویی با بیان اینکه در جامعه ما تعداد زیادی از موسسات خیریه شکل گرفته و اصفهان هم جزو شهرهایی است که از لحاظ تعداد خیریه‌ها و تنوع آن زبانزد است، گفت: امسال در کنار معرفی فیلم‌ها، یکی دو نمونه از خیریه‌هایی که در اصفهان و استان‌های دیگر شاخص‌تر کار کرده‌‌اند، معرفی خواهند شد. ششمین جشنواره ملی فیلم حسنات، ۱۵ اسفندماه و همزمان با هفته احسان و نیکوکاری در اصفهان برگزار می‌شود.

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3