کد خبر : 618

هفته نامه "شهر امید" در سی و هشتمین شماره خود نوشت:

مردم نیک‌اندیش شهرستان بابل در سه روز برپایی بازارچه بیش از 250 میلیون ریال به کودکان سرطانی کمک کردند.

مردم و خیرین شهرستان بابل با استقبال بی‌نظیر از بازارچه خیریه انجمن یاری به کودکان مبتلا به سرطان این شهرستان، با اهدای کمک‌های نقدی و غیر نقدی به یاری کودکان سرطانی شتافتند.
 

حاج حسین لعلی مدیرعامل انجمن یاری به کودکان مبتلا به سرطان شهرستان بابل از استقبال بی‌نظیر خیرین و مردم شهیدپرور این شهرستان از بازارچه خیریه انجمن تقدیر کرد و به تشریح اهداف برپایی بازارچه پرداخت و گفت: قبل از برگزاری بازارچه از سوی مسئولین انجمن یاری به کودکان سرطانی شهرستان بابل، جشن سالانه انجمن یاری به کودکان مبتلا به سرطان این  شهرستان برگزار شد که استقبال کم‌نظیر مردم از جشن برپا شده ما را بر آن داشت تا بازارچه خیریه را برگزار کنیم، خوشبختانه استقبال از بازارچه هم بسیار عالی بود و مسئولیت ما را بیشتر از گذشته کرده است.

 وی در ادامه یادآور شد: انجمن یاری به کودکان مبتلا به سرطان شهرستان بابل در سال 81 به همت خیرین شهرستان بابل از جمله دکتر تمدنی و زنده‌یادان سید رضی هاشمی و هرمز دانش تاسیس شد و در سال 83 فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. تمام تلاش انجمن این است که با تامین امکانات و هزینه‌های درمانی کودکان، باری از دوش خانواده این عزیزان برداشته و زمینه را برای مداوای کامل فرشتگان آسمانی فراهم کنیم. از زمان تاسیس انجمن تاکنون حدود1600 بیمار به‌صورت دوره‎ای تحت پوشش و درمان انجمن قرار گرفتند و در حال حاضر 150 کودک تحت پوشش و درمان انجمن قرار دارند.

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3