کد خبر : 638

هفته نامه "شهر امید" در سی و نهمین شماره خود نوشت:

بن‌های خرید نوروزی ویژه دانش‌آموزان ساکن در مناطق 15‌گانه شهر اصفهان

مدیر امور اجتماعی و مشارکت‌های مردمی شهرداری اصفهان گفت: 15 هزار بن 30 هزار تومانی به مبلغ سرجمع 450 میلیون تومان بین دانش‌آموزان محروم و کم‌بضاعت اصفهان توزیع خواهد شد.

مسعود مهدویان‌فر در مورد توزیع بن‌های نوروزی به دانش‌آموزان کم‌بضاعت اظهار کرد: شهرداری اصفهان برای حمایت از محرومان برنامه دارد و امسال نیز بن‌های خرید نوروزی ویژه دانش‌آموزان ساکن در مناطق 15‌گانه شهر اصفهان را در نظر گرفته است که بین آن‌ها توزیع می‌شود.

وی افزود: این بن‌ها به دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد، بهزیستی، آموزش و پرورش و خیریه‌های مربوطه داده خواهد شد.

 

وی مطرح کرد: در شهر اصفهان به علت تعدد و تکثر خیریه‌ها آمار دقیقی از آن‌ها نداریم و این خود یک حسن برای شهر اصفهان است؛ حدود 300 خیریه را اعلام می‌کنند که این تعداد دارای مجوز هستند و قطعا خیریه‌هایی هم هستند که مجوز ندارند اما در زمینه خیر فعالیت می‌کنند.

مدیر امور اجتماعی و مشارکت‌های مردمی شهرداری اصفهان در ادامه خاطر نشان کرد: حدود 150 خیریه با شهرداری در تماس هستند؛ شهرداری اصفهان نیز در بحث عمران کمک می‌کند و مشروط بر اینکه زمین به نام خود خیریه باشد، شهرداری در زمینه‌ مجوزهای مربوطه کمک می‌کند تا بتوانند ساختمان‌ها خودشان را احداث کنند و این همکاری در سه سال اخیر حدود 20 میلیارد تومان بوده است.

مدیر امور اجتماعی و مشارکت‌های مردمی شهرداری اصفهان گفت: در مناطق 2، 8، 9، 10، 11، 12 و 15 شهرداری مکان‌هایی را تعبیه کرده است تا برنامه برای توانمندسازی زنان سرپرست خانوار ایجاد کند.

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3