کد خبر : 701

دوهفته نامه "شهر امید" در چهلمین شماره خود نوشت:

استاندار زنجان: خیرین نقش مهمی در توسعه حوزه سلامت استان زنجان دارند.

استاندار زنجان گفت: خیرین نقش مهمی در توسعه حوزه سلامت استان زنجان دارند و تاکنون فعالیت‌های خوبی در این زمینه در استان زنجان صورت گرفته است.

اسدالله درویش امیری با بیان اینکه در حال حاضر ۳۰۰ سمن و خیریه وجود دارند که‌ بالغ بر ۲۷۷  مورد آن در استان فعال هستند، افزود: حضور سمن‌ها و خیریه‌ها یک ضرورت و امر واجب در زمینه توسعه بخش‌های مختلف جامعه به‌خصوص حوزه سلامت است.

وی ادامه داد: از فعالیت خیریه‌ها و سمن‌ها به‌عنوان بازوهای پرتوان دولت استقبال می‌کنیم و سمن‌ها و خیریه‌ها در سه سال گذشته حضور مستمری در جامعه داشته‌اند.

استاندار زنجان تاکید کرد:  مردم سرمایه‌های انسانی هر حکومت هستند و از همین منظر است که‌ قانون اساسی این حق را به مردم می‌دهد که‌ در توسعه فرهنگی، سیاسی و عمرانی مشارکت داشته باشند.

درویش امیری با بیان اینکه نباید مردم و مشارکت آنان را مزاحم دولت دانست، گفت: دولت تدبیر و امید مشارکت مردم را به‌عنوان یک فرصت تلقی می‌کند و از همراهی مردم در برنامه‌های توسعه‌ای استفاده می‌کند.

وی افزود: بر اساس مفاد قانون اساسی اسلامی مردم باید در توسعه‌ فرهنگی، اجتماعی، عمرانی و بهداشتی مشارکت داشته باشند و دولت تدبیر و امید، مشارکت مردم در زمینه‌های مختلف را به‌عنوان یک فرصت تلقی می‌کند و همواره معتقد است که مردم هم‌مسیر با مسئولین در تمام عرصه‌ها مشارکت داشته باشند.

استاندار زنجان گفت: خیرین نقش مهمی در حوزه سلامت استان زنجان دارند و تاکنون فعالیت‌های خوبی در این زمینه در استان زنجان صورت گرفته است.

درویش امیری گفت: رقابت این خیریه‌ها در استان  زنجان یک ویژگی منحصربه‌فرد است و ساخت نخستین و بزرگ‌ترین بخش دیالیز خیرساز کشور  نشان‌دهنده مشارکت و همراهی خوب مردم و خیرین در حوزه سلامت است.

وی افزود: در استان خیریه‌ها یک رقابت سازنده دارند که‌ زمینه را برای بهبود شرایط فراهم می‌کند و موسساتی که‌ در استان توسط خیرین ساخته می‌شوند همواره از بهترین کیفیت‌ها برخوردار بوده‌اند که‌ این مهم زمینه را برای بهبود شرایط فراهم می‌کند.

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3