کد خبر : 736

هفته نامه "شهر امید" در چهل و ششمین شماره خود نوشت:

مردم برای پرداخت کمک‌های خود به‌صورت الکترونیکی می‌توانند به سایت اینترنتی سازمان بهزیستی کشور به آدرس www.behzisti.ir مراجعه کنند.

رئیس دبیرخانه مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور گفت: امسال صندوق‌های صدقات تحت پوشش این سازمان با همکاری بانک‌ها در تمام استان‌های کشور توسعه می‌یابد.

فرهاد اقطار گفته است درگاه‌های اینترنتی، درگاه‌های بانکی و همچنین درگاه‌های مخابراتی همراه اول و ایرانسل امسال برای جلب کمک‌های نقدی مردم توسعه پیدا می‌کند تا این کمک‌ها مستقیما در اختیار گروه هدف مددجویان بهزیستی قرار گیرد.

او کمک به تامین جهیزیه دختران نیازمند، هزینه‌های زندگی کودکان بدسرپرست و بی‌سرپرست، زنان سرپرست خانوار، کمک‌هزینه‌های درمانی برخی بیماران مانند مبتلایان به ام.‌اس، کمک به معلولان و سالمندان را از جمله محل خرج صندوق‌های صدقات بهزیستی عنوان کرد و گفت: هیچ دستگاهی به اندازه سازمان بهزیستی، اقشار مختلف آسیب‌پذیر جامعه را تحت پوشش حمایت‌های خود قرار نداده است و کمک‌ها نیز مستقیما به گروه هدف می‌رسد.

رئیس دبیرخانه مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور گفت: اطلاع‌رسانی‌های لازم در خصوص صندوق‌های الکترونیکی ظرف یک ماه آینده ارائه خواهد شد و بلافاصله پس از کمک‌های مردمی، اطلاع‌رسانی می‌شود که کمک نقدی آنان برای چه مددجویی و در کدام استان هزینه شده است. اقطار افزود: با همکاری با بانک صادرات، صندوق الکترونیکی راه‌اندازی کردیم و ظرف دو روز توانستیم 50 میلیون تومان از کمک‌های مردمی را جمع‌آوری کنیم؛ این درحالی است که تبلیغات ما برای این صندوق کم بود.

وی ادامه داد: نمی‌توانیم میلیاردها تومان برای تبلیغات خود هزینه کنیم چراکه هیچ درصدی از کمک‌های مخصوص اقشار آسیب‌پذیر، خرج تبلیغات نمی‌شود و برعکس دستگاه‌های حمایتی دیگر، تبلیغات نداریم. همچنین مردم می‌توانند حتی با پرداخت روزانه 100 تومان به کودکان بی‌سرپرست هم کمک کنند. مردم برای پرداخت کمک‌های خود به‌صورت الکترونیکی می‌توانند به سایت اینترنتی سازمان بهزیستی کشور به آدرس www.behzisti.ir/ مراجعه کنند.

 

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3