کد خبر : 746

هفته نامه "شهر امید" در چهل و ششمین شماره خود نوشت:

درآمدهای جام خیریه به قربانیان حادثه برج گرنفل لندن می‌رسد.

اتحادیه فوتبال انگلیس اعلام کرد که درآمدهای حاصل از مصاف قهرمانان لیگ برتر و جام حذفی انگلیس در تابستان سال جاری به قربانیان حادثه آتش‌سوزی لندن اختصاص پیدا می‌کند.

اتحادیه فوتبال انگلیس برای جام خیریه سال 2017 برنامه‌ای خیرخواهانه درخور نام این بازی در نظر گرفته است.

طبق اعلام نهاد حاکم بر فوتبال انگلیس، انتظار می‌رود درآمدهای حاصل از فروش بلیت و پخش تلویزیونی جام خیریه (سوپرجام انگلیس) که امسال میان چلسی به‌عنوان قهرمان لیگ برتر و آرسنال به‌عنوان قهرمان جام حذفی برگزار می‌شود به رقمی در حدود 1.25 میلیون یورو برسد که این رقم قرار است به آن دسته از خانواده‌هایی که در حادثه آتش‌سوزی برج گرنفل لندن دارایی‌هایشان را از دست دادند، تعلق بگیرد.

در حادثه آتش‌سوزی برج گرنفل لندن شمار نفراتی که جانشان را از دست دادند - شامل کسانی که مفقود شده و در زمره جان‌باختگان قرار گرفتند - به 79 نفر رسید.

علاوه بر اهدای عواید حاصل از جام خیریه به حادثه‌دیدگان و خانواده‌هایشان، اتحادیه فوتبال انگلیس از آن‌ها و نیز پرسنل خدمات اورژانس و امدادی که برای کوچک‌تر شدن ابعاد این حادثه تلاش کردند، دعوت به عمل آورده است تا در ورزشگاه ومبلی جدال شاگردان آنتونیو کونته و آرسن ونگر را از نزدیک نظاره‌گر باشند.

کریگ کلارک، رئیس اتحادیه فوتبال انگلیس در این خصوص گفت: این تنها یک مسابقه فوتبال است اما ما امیدواریم که از این طریق بتوانیم به قربانیان حادثه آتش‌سوزی برج گرنفل کمک کوچکی کنیم. فوتبال برای همه است و ما امیدواریم که ششم آگوست این ورزش به شیوه خودش به آن‌هایی که نیاز مبرمی دارند، کمک کند.

بازی جام خیریه انگلیس (15 مرداد) برگزار می‌شود.

ارسال نظر

advertise advertise advertise advertise advertise advertise advertise
02188004648 , 02188004647 تهران خیابان بیست و هفتم کردستان خیابان اول خیابان بیست و هشتم پلاک 20 تهران خیابان نامجو نبش کوچه محلوجیان پلاک 2 واحد 3